Festiwal Tańca Latino
W czwartek 6.02.2020r., w naszym Przedszkolu, odbył się po raz kolejny Festiwal Tańca. Tym razem, nasze przedszkolaki w przepięknych strojach zaprezentowały sie w klimacie rytmów Latino! Jako pierwsza, wystąpiła najmłodsza grupa PAPUŻKI, z gorącą Przedszkolną Sambą! Następnie, nasze urocze PSZCZÓŁKI zatańczyły do skocznego utworu pt. Hafanana. Natomiast czterolatki z grupy MOTYLKI, zaprezentowały sie w układzie tanecznym do przeboju Shakiry La La La... Kolejnym wspaniałym występem tanecznym uraczyły nas BIEDRONECZKI. Pięciolatki zaprezentowały wspaniały układ do utworu Sofia. Gorące afrykańskie rytmy zachwyciły nas podczas tańca grupy SŁONECZKA, do piosenki Waka Waka. Ostatnia prezentujaca się grupa to starszaki MISIE - i tu równiez porwały nas skoczne rytmy Toka Toka! Na koniec, była mała niespodzianka dla naszych milusińskich - przedszkolaki mogły zobaczyć układ taneczny w wykonaniu nauczycielek i Pani Dyrektor. Wszystkie grupy otrzymały Dyplomy Uczestnictwa, słodki poczęstunek oraz gorące brawa!