"BĄDŹ BEZPIECZNY" - WIZYTA FUNKCJONARIUSZY KOMISARIATU POLICJI W NOWOGARDZIE

W dniu 26.09.2022 r., dzielnicowy - asp. szt. Adam Szczyrba oraz Pani Paulina Sawirej z Komisariatu Policji w Nowogardzie odwiedzili dzieci z naszego przedszkola. Spotkanie związane było z realizacją tematu: " Bezpieczny przedszkolak". Policjanci przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpieczeństwa:

- Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię
- Jak należy bezpiecznie przemieszczać się pojazdem pod opieką dorosłych oraz pod jaki numer należy zadzwonić w sytuacji nagłego zagrożenia życia i zdrowia

W czasie wizyty dzieci mogły zobaczyć podstawowy sprzęt jakim dysponuje policja i zadać im pytania dotyczące pracy policjanta.
Na koniec spotkania każdy przedszkolak otrzymał odblaskową zawieszkę.
Serdecznie dziękujemy za współpracę i tak rzeczowe przybliżenie dzieciom zasad bezpiecznego poruszania się po jezdni.

2022 09 20 dzien przedszkolakaDzisiejszy dzień należy do przedszkolaków. Dziś bowiem jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wszystkim małym i dużym dzieciom uczęszczającym do naszego przedszkola (i nie tylko!!) składamy najserdeczniejsze życzenia niekończącej się radości, promiennych uśmiechów i tylko słodkich dni.

2022 09 23 ostzrezenie 1
W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych i nasze, zwracamy się z prośbą o każdorazowe zamykanie drzwi wejściowych do naszego przedszkola. W ostatnim czasie drzwi wejściowe dwukrotnie pozostawiono otwarte, a takie postępowanie naraża nas na niebezpieczeństwo🆘 .
Pamiętaj !!📌
Gdy zapomniałeś lub zapodziałeś kartę - zadzwoń domofonem. Nie pozostawiaj otwartych drzwi.
"Wszystkie śmieci są nasze” czyli Sprzątanie Świata 2022💪😀
Po raz kolejny nasze przedszkole skorzystało z zaproszenia Urzędu Miejskiego w Nowogardzie i wzięło udział w corocznej, ogólnopolskiej, ekologicznej akcji. W każdej z grup przeprowadzone zostały zajęcia, które miały na celu uzmysłowienie konieczności dbania o wspólne środowisko. Następnie dzieci, wyposażone w rękawice jednorazowe i worki wyruszyły uprzątnąć teren wokół przedszkola. Jak widać z naszej fotorelacji - z wielkim zaangażowaniem porządkowały to, co napotkały na drodze, a my mamy nadzieję, że w ten sposób zdobyte doświadczenia zaowocują w przyszłości dobrymi ekologicznymi nawykami.

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA - ALE SIĘ DZIAŁO!
Dzisiaj w każdej grupie odbyły się zabawy, gry przy dźwiękach muzyki, liczne aktywności. Dzieciaczki miały swoje święto i świetnie się bawiły!! Pani Dyrektor nie zapomniała o słodkim poczęstunku dla swoich milusińskich. Była fontanna czekoladowa i pyszne chrupki, a na twarzach uśmiechy, przeróżne malowidła oraz tatuaże. 😍🎀 Poniżej krótka fotorelacja z tego wspaniałego dnia.