Festiwal tańca latino - Biedroneczki
W dniu 06.02.2020 odbył się w naszym przedszkolu Festiwal tańca latino. Naszą grupa zatańczyły do utworu Avaro Soler "Sofia". Tańczyliśmy z pomponami było wesoło, szybko i klimatycznie.

Dzień Babci i Dziadka
W dniu 24.01.2020 odbyła się uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Babci i Dziadka. W zimowej scenerii grupa "Biedroneczki" zaprezentowała swój program artystyczny, było taneczne, wesoło i bardzo wzruszająco. Dzieci bardzo ambitnie podeszłym do tego pięknego święta i pięknie zaprezentowały się naszym gościom.

Dziś przed południem obchodziliśmy Święto Niepodległości.

Dziś przed południem obchodziliśmy Święto Niepodległości. Ubrani w bieło czerwone kolory zaśpiewaliśmy wszyscy razem hymn narodowy "Mazurek Dąbrowskiego".

W roku 2019 Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada
W roku 2019 Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada.
Kaczor Donald, Myszka Miki, Smerfy, Kubuś Puchatek, Reksio - dziś jest ich święto. Dzięki nim poznajemy świat, śmiejemy się i wzruszamy.
W tym dniu grupa "Biedroneczki" odwiedziła Bibliotekę Publiczną. Pani Marta pokazała dzieciom zbiór książek dla najmłodszych, dzieci wykazały się dużą znajomością bohaterów z bajek. Było czytanie książeczki o Kubusiu Puchatka i praca plastyczną. Napewno jeszcze wrócimy do Biblioteki i Pani Marty.

pracownia malarska

23.10 w naszej grupie powstała pracownia malarska. Sztalugi, farby, fartuszki, paletki do farb, pędzle grube, cienkie i cieniutkie potrzebne było wszystko. Ręczniki papierowe, chusteczki, miski, miseczki itp. Wspólnie zastanawialiśmy się co wybrać? Portret, pejzaż czy martwą naturę. Postawiliśmy na martwą naturę i tak powstały prawdziwe arcydzieła. Brawo Biedroneczki.

"Jesień w wierszu i piosence"

W dniu 22.10 2019r odbył się Konkurs talentów "Jesień w wierszu i piosence" w celu promowania i rozwijania uzdolnień recytatorskich i wokalnych przedszkolaków. Naszą grupę reprezentowała Tosia Sz. w wierszu "Jesienny pociąg" oraz Tosia W. i Hania B. w piosence "Wiatr Łobuziak". To były bardzo udane występy "biedroneczek".