Zabawy ruchowe
Zabawy ruchowe to dla 5 latków ulubiona forma zajęć w przedszkolu. "W zdrowym ciele zdrowy duch" to hasło jest dla nas inspirujące i tego się trzymamy.

Dnia Edukacji Narodowej
W dniu 14.10. 2019r odbyła się uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dzieci z grupy "Biedroneczki" przygotowały program artystyczny dla wszystkich pracowników placówki. Były okolicznościowe wierszyki, przedszkolny koncert życzeń, piosenki, koncert instrumentalny oraz wesoły układ taneczny do piosenki "Filipinka". Pracownikom przedszkola dzieci wręczyły upominki, kwiatki i słodkie prezenty. Pani dyrektor Ewa Wróbel złożyła życzenia pracownikom i dziękowała pięciolatkom za przygotowany program. Scenariusz uroczystości przygotowała wychowawczyni grupy Małgorzata Pawelec.

Dzień Mamy i Taty

W dniu 23.05 2019 r odbyła się uroczystość przedszkolna z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci zaprezentowały program artystyczny.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY odbył się w bardzo radosnym nastroju. Wszystkie grupy powitał wiosnę piosenką. Był kolorowy marsz ulicami miasta z Marzanną. Głośne okrzyki radosnego powitania napewno usłyszeli mieszkańcy naszego miasta. To był bardzo wesoły, ciepły i miły dzień.

Przygody Kubusia Puchatka
W dniu 19.02. 2019 r przedszkolaki słuchały bajkę o króliczki z serii "Przygody Kubusia Puchatka", którą czytała pani Elwira W. w ramach realizacji projektu "Zaczytane przedszkole". Powstały również piękne prace plastyczne. Było nam bardzo miło gościć mamę Piotrusia.

Dnia Babci i Dziadka - biedroneczki
W dniu 24.01 odbyła się w naszej grupie uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Były wierszyki, piosenki, tańce i życzenia, wszystkie dzieci bardzo się starały aby udowodnić, że kocha, i stara się dla ważnych osób, dla babci i dziadka. Po uroczystości był słodki poczęstunek i wspólne, miłe chwile.