Pasowanie na Przedszkolaka w grupie "Serduszek"
Dnia 09.11.2021 roku w naszym Przedszkolu odbyła się ważna uroczystość: Pasowanie na Przedszkolaka. Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się krótkim programem artystycznym, w czasie, którego przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Był to pierwszy debiut artystyczny, do którego podeszły z wielkim entuzjazmem. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i obiecały być dzielnymi przedszkolakami. Następnie Pani Dyrektor kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejską kredkę” dokonała uroczystego pasowania, nadając im miano Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz słodki upominek.

Wszystkim dzieciom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!