Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa
Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa przyczynił się do stworzenia naszej Przedszkolnej Biblioteki. Nasze przedszkolaki z grupy „Żabki” wypożyczyły w owej bibliotece książkę i z ciekawością posłuchały bajki pt."Legenda o Czechu, Lechu i Rusie”

"Pasowanie na przedszkolaka" w grupie "Żabki"
W czwartek 28 października w przedszkolu odbyła się szczególna uroczystość. Właśnie tego dnia dzieci z najmłodszej grupy stały się prawowitymi przedszkolakami. Dzień ten był okazją dla dzieci do wystąpienia w nowej roli, po raz pierwszy na "scenie przedszkolnej". Przedszkolaki pod okiem pani Joli recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i prezentowały się w tańcach. Wszystko odbyło się w obecności pani dyrektor Aleksandry Lewińskiej i pani wicedyrektor Katarzyny Lewandowskiej. Niestety w uroczystości nie mogli uczestniczyć rodzice, ze względu na panującą pandemię. Po prezentacji artystycznej, każde dziecko zostało oficjalnie włączone do grona przedszkolaków poprzez uroczyste pasowanie go wielkim, kolorowym ołówkiem przez panią dyrektor. Następnie wszystkie dzieci otrzymały dyplomy i kuferki ze słodkim upominkiem. Wszystkim przedszkolakom serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

Jolanta Kasprzyk