Święta Wielkanocne

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, zadbaliśmy o piękną dekorację i świąteczną atmosferę w naszym przedszkolu. Tuż przy głównym wejściu witają nas świąteczne, drewniane zające.
Pragniemy serdecznie podziękować Aneta Szewczuga za wykonanie przepięknej dekoracji oraz nieodpłatne przekazanie na rzecz placówki.

Żegnaj zimo - Witaj wiosno!!

W dniu dzisiejszym, wszystkie przedszkolaki wzięły udział w uroczystym pochodzie wokół naszego Przedszkola. Zgodnie z tradycją, w tym dniu żegnaliśmy Panią Zimę - Marzannę, oraz witaliśmy Panią Wiosnę. Było kolorowo, głośno i radośnie! "maszeruje wiosna, maszeruje..."​

GOŚCILIŚMY TEATRZYK!!🥰
Do naszego przedszkola zawitał Teatr La Fayette ze Szczecina.
Wszystkie nasze przedszkolaki aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu "Byczek Fernando". Poznały historię spokojnego Byczka Fernando, który wolał leżeć na łące i wąchać kwiatki niż brać udział w korridzie. Ta mądra, a zarazem dowcipnie opowiedziana historia o tym, że każdy ma prawo być sobą z pewnością spodobała się naszym przedszkolakom.
Dodatkowo informuję, że zapłata za teatrzyk w całości została dokonana z funduszu Rady Rodziców. To dzięki wpłatom na Radę Rodziców możemy wspierać, nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności naszych przedszkolaków, bo każda wpłacona złotówka trafia do naszych dzieci. Za co bardzo dziękujemy.
Dnia 21.03.2023 r. w naszym przedszkolu obchodzić będziemy Pierwszy dzień Wiosny!
Dnia 21.03.2023 r. w naszym przedszkolu obchodzić będziemy
Pierwszy dzień Wiosny! Zachęcamy do założenia dzieciom dwóch różnych skarpetek na znak integracji oraz solidarności z dziećmi z zespołem Downa. Dziękujemy bardzo.
dofinansowaniepragnę serdecznie poinformować, że złożony przeze mnie wniosek do Urzędu Pracy na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników przedszkola w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego został rozpatrzony pozytywnie!! Oznacza to, że otrzymamy 2074,00 zł tj. 80% całkowitej kwoty wydatków na kształcenie naszej kadry. Pozyskane fundusze przyczynią się do pogłębiania posiadanych kwalifikacji oraz do uatrakcyjnienia naszej oferty edukacyjnej. Korzystając z okazji chciałabym serdecznie podziękować Pani Sylwii Konior za merytoryczną pomoc oraz wsparcie.