2022 07 27 wyprawkaOto lista rzeczy, które powinniście przygotować dla swojego malucha przed 1 września br.
Dzieci z najmłodszej grupy KOTKI😺(dzieci odpoczywają na leżakach):
🔵Ulubiona przytulanka;
🟠Obuwie wewnętrzne na antypoślizgowej podeszwie (dobrze trzymające stopę/na gumkę lub na rzepy);
🟡Podpisany woreczek z rzeczami na zmianę (przynajmniej dwa komplety);
🟣Kołderka i poduszka do położenia na leżak;
🟢Chusteczki nawilżane i higieniczne (kartonik).

Dzieci starsze:
🟢Obuwie wewnętrzne na antypoślizgowej podeszwie (dobrze trzymające stopę/na gumkę lub na rzepy);
🟠Podpisany woreczek z rzeczami na zmianę (przynajmniej jeden komplet);
🔴Woreczek ze strojem gimnastycznym (krótkie spodnie, T-shirt, skarpetki);
🔵Szczoteczka i pasta do zębów;
🟡Chusteczki nawilżane i higieniczne (kartonik).
Prosimy, aby wszystkie rzeczy dziecka z wyprawki były podpisane.
Dalsze szczegóły organizacji nowego roku w przedszkolu zostaną przekazane na zebraniach grupowych we wrześniu br.
IMG 9792 IMG 9793W dniach 22 i 23 czerwca br. odbyły się uroczystości zakończenia przedszkola. W tych dniach dzieci 6 - letnie z grupy Motylki i Pszczółki żegnały się ze swoimi paniami, całym personelem, a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki🎀📙📘. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom🌸💐. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam
DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!

2022 07 25 wszawica plakatW naszym przedszkolu pojawił się przypadek wszawicy, dlatego prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości skóry głowy i włosów u dzieci.

ulotka

Szkolimy się dla WasJako dyrektor przedszkola pragnę serdecznie poinformować, że w dniu 25 czerwca 2022 r. nasze Panie nauczycielki ukończyły kurs I i II stopnia "Diagnoza i terapia ręki z elementami grafomotoryki" oraz uzyskały tytuł Terapeuty Ręki I i II stopnia. Kurs przygotowuje do diagnozowania zaburzeń w obrębie motoryki małej ze szczególnym uwzględnianiem przygotowania do pisania i usprawniania czynności samoobsługowych. Środki na powyższy cel tj. 80% całkowitej kwoty wydatków na kształcenie naszej kadry, zostały pozyskane w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
Serdecznie gratuluję💐🌷🌺