2022 03 18 biblioteczkaDrodzy Państwo,
podczas naszych pierwszych spotkań, na zebraniach otwierających rok przedszkolny informowałam Państwa o założeniach, koncepcji i planowanych projektach. Jednym z powyższych była chęć utworzenia, wzbogacenia naszej przedszkolnej biblioteczki. Mając to na uwadze złożyłam wniosek na zakup nowości wydawniczych do naszej placówki w ramach programu wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025" Priorytet 3.
Tym samym jest mi niezmiernie miło poinformować, że nasze przedszkole zostało zakwalifikowane do otrzymania wsparcia finansowego w ramach wspomnianego projektu!! Kwota przyznanego nam wsparcia finansowanego ze środków budżetu państwa to 3000 zł, wkład własny organu prowadzącego - Gmina Nowogard to 750 zł, co razem stanowi 3750 zł na zakup nowych książek do naszej biblioteczki.📖📚📚📚📖.
Korzystając z okazji serdecznie gratuluję wszystkim placówkom, które zostały zakwalifikowane do otrzymania wsparcia w ramach projektu.
Poniżej przesyłam link do wykazu placówek - nasze przedszkole pozycja nr 18.