Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie.
W dniach 11 i 12 czerwca br. odbyły się uroczyste zakończenia przedszkola, pożegnaliśmy grupy: Seduszka i Minionki. Podczas tak ważnej dla społeczności przedszkola uroczystości towarzyszyli nam Panowie Bogumił Gała i Michał Krata zastępcy Burmistrza Nowogardu. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia. Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Panowie Burmistrzowie wraz z Panią Dyrektor podziękowali dzieciom za występ i życzyli im, by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola i książki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez rodziców dla dyrektora, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom.
 
DRODZY ABSOLWENCI POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!